KNIŽNICA OD 18. NOVEMBRA OTVORENÁ!

16.11.2020
Oznamy

Sme radi, že Knižnica Juraja Fándlyho od 18. novembra 2020 môže pre vás opäť ponúkať svoje služby.

Veríme, že spoločným dodržiavaním opatrení /rúško - odstup - ruky/ vám budeme k dispozícii až do Vianoc.

Otvorená bude aj pobočka na Prednádraží, Mozartova 10 a hudobné oddelenie knižnice v Dome hudby, Ul. Mikuláša Schneidera Trnavského 5.

Pred návštevou pobočky na Tulipáne, v ZŠ na Ul. Gorkého 21, je potrebné vopred kontaktovať pracovníčku knižnice. T. č.: 0903 487 875.

Sankčné poplatky, ktoré vznikli do 23. októbra 2020 je potrebné uhradiť čo najskôr, sankčné poplatky z obdobia 24. októbra - 17. novembra 2020 nebudú uplatňované.