Prázdninový superklub s Irynou Zelyk

21.07.2021

Iryna Zelyk čítala o hneve

Tretí Prázdninový superklub v knižničnej záhrade priniesol jeho fanúšikom stretnutie s ukrajinskou spisovateľkou Irynou Zelyk, ktorá píše pekné príbehy určené detskému čitateľovi. Na prázdninové predpoludnie si pripravila rozprávanie o hneve, ktorý s nami neraz lomcuje. A čo vtedy robiť? Vypočuli sme si jej rady a aj čítanie z jej knihy Ja a pánko Hnev a zhodli sme sa, že najlepšie je všetko riešiť s dobrou náladou a pozitívnou mysľou. Na záver sme obdarovali našu hosťku krásnou hortenziou a želaním, aby ju hnev obchádzal. Síce, stratí tému na písanie pekných príbehov, ale určite si vymyslí nejakú inú. Tešíme sa na ďalšie stretnutie v našej rozzelenanej záhrade.