Renovácia v hudobnom oddelení

Oznamy

V snahe zabezpečiť pre našich čitateľov v priestoroch knižnice čo najlepší komfort sme zabezpečili renováciu pianína v hudobnom oddelení v Dome Mikuláša Schneidera Trnavského. Výmenou vodiacich kolíkov na klávesovom ráme a klávesového vypúzdrenia (kašmíru) sa docieli zlepšenie chodu klaviatúry, ľahšia hra a rýchlejšia repetícia. Môžeme sa teda spolu tešiť na najbližšie koncerty. V hudobnom oddelení si však môžete vypočuť aj dobrú hudbu z gramoplatní či CD, alebo požičať zaujímavé tituly. Z novej nádielky kníh odporúčame Zpěvník Wabiho Daněka či Jarka Nohavicu, zaujímavý je aj Odkaz rodiny Jacksonovcov alebo biografia Fredieho Mercuryho od Lesley Ann Jonesovej.