icon 360

Rozprávkový hrdina - predstavenie pri príležitosti sviatku MDD

Oddelenie pre deti zorganizovalo k zajtrajšiemu Medzinárodnému dňu detí v záhradnej čitárni knižnice predstavenie Divadla ZáBaVKa. Pre deti zahrali hru Rozprávkový hrdina. Nové bábkovo-činoherno-interaktívne predstavenie obsahuje slovenské prostonárodné odkazy na ľudové rozprávky a povedačky o zlých a dobrých hrdinoch. V tejto rozprávke sa hrdinami napokon stávame všetci. Spoločnými silami je porazená Krutovláda a dozvedáme sa, ako sa stať SUPERHRDINOM slovenskej rozprávky. Herci počas predstavenia rozosmiali prítomné deti, zapájali ich do aktivít a dokonca ich aj roztancovali. Pre každého boli pripravené malé odmeny z oddelenia pre deti a najaktívnejší v tanci dostali od Divadla ZáBaVKa CD s ich pesničkami, ktoré spievali aj počas predstavenia Rozprávkový hrdina. Sme radi, že takýmto pekným predpoludňajším programom sme prispeli k oslave sviatku detí.