Zábava na dlhé chvíle pre celú rodinu

03.01.2021
Oznamy

Knižnica je zatvorená, mnohí sme doma, ale to neznamená, že nepracujeme. Kto môže a má doma podmienky, pracuje na spracovaní knižničných dokumentov, analytickom rozpise regionálnych článkov, spracovaní drobných tlačí, monitoringu tlače pre firmy, vypracovávaní objednaných rešerší, ... Ale sú činnosti a pracovné postupy, ktoré môžeme vykonávať len z knižnice alebo v knižnici.

Rozmýšľame, akým spôsobom by sme sa vybrali k vám domov a odovzdali vám aj zaujímavé informácie o činnosti a vy by ste si zároveň precvičili postreh, koncentráciu a obratné prsty.

Pripravili sme stránku, kde budeme pravidelne uverejňovať zábavné vedomostné kvízy pre malých aj veľkých. Môžete si otestovať svoje poznatky a vedomosti o knihách, čítaní a knižnici.

Aj naďalej budeme prinášať nové online zábavné osemsmerovky. V ich tajničkách sa dozviete zaujímavé informácie o našej knižnici, čítaní a knihách pre deti aj dospelých.

Prajeme vám pohodu a dobrú náladu.

Pracovníci vašej Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave