Nové knihy vo fonde knižnice

Informácie o nových knihách vo fonde našej knižnice získate už priamo v online katalógu. Stačí, ak v online katalógu kliknete na na odkaz Novinky vo fonde. Aplikácia vám ponúkne prehľad všetkých nových kníh, ktoré sme zaevidovali do knižničného fondu za posledných 60 dní. V stĺpcoch vpravo si môžete prehľad spresniť.

V prípade, že neviete čo si požičať, kliknite na odkaz Neviem, čo si požičať. Získate prehľad o najviac požičiavaných, práve vrátených a najlepšie hodnotených knihách.

online katalóg

Návrh na nákup kníh

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pre vás neustále pracuje na ponuke nových knižných titulov. Na svoje si prídu všetci zvedaví čitatelia všetkých žánrov. Ak vám knižný titul v ponuke knižnice stále chýba, využite možnosť navrhnúť nám jeho nákup.

Navrhnúť nákup
Návrh na nákup kníh