Festival Učiaca sa Trnava 2023

Občianske združenie Lifestarter nadväzuje na minuloročné úspešné podujatie, ktoré sa konalo v spolupráci s kultúrnymi inštitúciami, školami a aktérmi pôsobiacimi v oblasti voľnočasových aktivít v Trnave a opäť pripravuje festival Učiaca sa Trnava. Akcia svojim návštevníkom ponúkne inšpiratívnych hostí a predstaví viaceré vzdelávacie organizácie. Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pripravuje v rámci dopoludňajšieho programu festivalu vlastné aktivity zamerané na históriu mesta a knižnice.

Poobedňajší program ponúkne interaktívny workshop s jednou z osobností slovenskej literatúry a prinesie panelovú diskusiu s tromi špeciálnymi hosťami/hostkami na tému Pripravení na zmeny. Nenechajte si ujsť zážitkový vzdelávací deň a príďte v piatok 23. júna do centra mesta na pešiu zónu. Festival je určený pre deti základných škôl, ale aj študentov stredných či vysokých škôl, dospelých a všetkých, ktorí radi rozvíjajú svoje zručnosti či kreativitu.

23. jún od 8.30 – 12.00 - Hlavná ulica, Trnava