icon 360
Zobraziť štandardnú verziu stránky

Neurobiológia ľudského vedomia

Všetkým, ktorých zaujíma svet vedy a techniky a chcú si rozšíriť z tejto oblasti svoje vedomosti a skúsenosti, bude od februára slúžiť nový projekt knižnice VedoMost. Bude združovať komunitu mladých vedátorov, kde budú mať možnosť zapojiť sa do vedecko-popularizačnej činnosti či diskutovať o rozmanitých napínavých témach a mať viaceré členské výhody.

Pre členov komunity sú pripravené prednášky, diskusie, workshopy či rozhovory s vysokoškolskými študentmi alebo expertmi z rozličných vedeckých/technických sfér, ako sú napríklad prírodné vedy, IT technológie, medicína, kvantová fyzika a mnohé ďalšie. VedoMostné akcie budú prístupné pre široké publikum a poskytnú možnosť získať nové vedomosti a skúsenosti, a tak spestriť svoje znalosti v oblastiach, ktoré sú zaujímavé. Cieľom projektu je upriamiť pozornosť na to, aké môžu mať jednotlivé oblasti vedy a techniky pozitívny vplyv a prínos pre náš život. Okrem toho bude VedoMost poskytovať aj príležitosti na networkovanie medzi ľuďmi, vedcami a technikmi, poskytne možnosť spoznať nových ľudí s podobnými záujmami, umožní spýtať sa odborníkov na zaujímavosti a taktiež aj získať cenné kontakty z odborných kruhov.

Témou prvého stretnutia bude NEUROBIOLÓGIA ĽUDSKÉHO VEDOMIA - zaujímavá prednáška o tom, ako naše neuróny a ich genetické funkcie ovplyvňujú naše každodenné kognitívne myslenie, rozhodnutia, návyky, ale aj zlozvyky.

18. február o 17.00 - záhradná čitáreň

 

Galéria

Napíšte nám

Máte nápad alebo otázku na našu knižnicu? Neváhajte nám napísať, sme tu pre Vás.

Typy dokumentov:

Výber dokumentov publikovaných v rokoch:

Termín vypracovania oznámi knižnica na základe poradovníka.

Čo nám ešte chýba?