Prázdninový superklub - hrady a zámky

Milé naše kamarátky, milí kamaráti,

počas letných prázdnin vám Knižnica Juraja Fándlyho opäť otvára svoju náruč.

Každú stredu o 10.00 na nádvorí Domu hudby Mikuláša Schneidera Trnavského (Ul. M. Schneidera Trnavského 5) vám ponúkame zaujímavý program. Jubilejný 30. ročník Prázdninového superklubu bude venovaný kultúre, remeslám a tradíciám Trnavského kraja.

6. júl – téma: HRADY, ZÁMKY A INÉ KRÁSNE MIESTA V TRNAVSKOM KRAJI. Našimi hosťami budú Tibor Kollár a František Turanský z vydavateľstva Dajama, ktoré vydáva turistických sprievodcov, cestopisy a publikácie plné zaujímavostí a krás Slovenska. Preneste sa s nami do sveta stredovekých hradov, čaká na vás dobrodružstvo pri hre a zároveň sa dozviete, kam sa oplatí vyraziť cez letné prázdniny na výlet.