Sláva a prekliatie Lídy Baarovej

V utorok 3. októbra privíta naša knižnica svojho už stáleho hosťa - renomovaného českého dokumentaristu a novinára, jedného z najuznávanejších investigatívnych českých žurnalistov pravidelne prinášajúcich svojim čitateľom a čitateľkám autentické zážitky a dobrodružné príbehy, Stanislava Motla. Tentokrát si pre záujemcov pripravil rozprávanie o slávnej herečke Líde Baarovej a o období, keď jej herecká hviezda žiarila naplno a jej krása a osobnostné kúzlo priťahovalo vtedajších mocných mužov sveta. Rozprávanie pána Motla vychádza z osobnej skúsenosti, nakoľko sa s pani Baarovou dôverne poznal a bude spojené s premietaním dokumentárneho filmu.

3. október o 17.00 - záhradná čitáreň