Staň sa paleontológom - interaktívne stretnutie s Matúšom Hyžným

04.07.2024

PRÁZDNINOVÝ SUPERKLUB 2024

Všetky prázdninujúce deti pozývame stráviť v knižnici zmysluplné a zaujímavé chvíle. Každý utorok a štvrtok o 10.00 hodine ponúkneme v knižničnej záhrade  dopoludnie plné hier, zábavy, ale aj poučenia a nových priateľstiev.

Vstup malých čitateľov a čitateliek je zdarma, stačí iba platný čitateľský preukaz, pre organizovanú skupinu platí vstupné 2,-€/ dieťa.

Matúš Hyžný, geológ a paleontológ, ktorý pôsobí na UK v Bratislave, príde deťom porozprávať zaujímavosti o vývoji života na našej planéte, o starých rastlinách a živočíchoch, ktoré skúma na základe ich fosílií zachovaných v skalách. Možno ste počas svojich výletov takú aj sami objavili. Môžete ju priniesť so sebou!

4. júl o 10.00 - knižničná záhrada