Denný letný tábor KNIHoKRAJ: Deň prvý

03.08.2020

Denný letný tábor KNIHoKRAJ - deň prvý

3. augusta 2020 sme otvorili táborovú bránu pre našich malých čitateľov. Zišli sme sa v knižničnej záhrade, kde sa deťom prihovoril a slávnostne tábor otvoril riaditeľ knižnice Pavol Tomašovič. Naše kroky pokračovali do tanečného štúdia, kde nás lektori Dominika a Igor naučili niekoľko tanečných štýlov. Tanečné dopoludnie bolo ukončené odovzdávaním tanečných medailí. Energiu sme doplnili nielen zdravou desiatou, ale aj chutným obedom. Popoludnie sme strávili čítaním a besedou so spisovateľkou Kristínou Baluchovou. Vďaka jej knižkám sme sa preniesli do sveta lietadiel, letiska Milana Rastislava Štefánika a spoznali sme nielen hlavnú postavu Kapitána Padáka, jeho priateľov, či kolegov.

Deň sme ukončili spoločným fotografovaním a autogramiádou.