E-knihy zadarmo

30.04.2020
Oznamy

Milí naši čitatelia, všetci spolu teraz prežívame zaťažkávajúce chvíle. Obmedzený pohyb, obmedzený kontakt, zatvorená knižnica. Dokedy? Chytá vás panika? Aj nás! Aby ste ľahšie a krajšie trávili nadchádzajúci čas, dávame do pozornosti niektoré stránky, z ktorých máte prístup k elektronickým knihách aj zadarmo.

Vieme ,že e-kniha nenahradí skutočnú tlačenú knihu. Tlačená kniha, to je predmet vzťahový. Každá je iná. Každá má svoju vôňu, svoj vzhľad. Každej inak šuštia stránky. Je milosrdná, ak s ňou zaspím v posteli. Jednoducho je jedinečná!

Ak sme notorickí čitatelia, e-kniha nám naplní túžbu po čítaní. E-kniha nám poslúži v rovnako tlačená, aj keď neverím, že si s ňou vytvorím vzťah.