Detská vianočná melódia

Do hudobného oddelenia Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave prišli spríjemniť adventné obdobie žiakom Základnej školy J. Bottu v Trnave a klientom Denného stacionára na Kalinčiakovej ulici v Trnave dvaja mladí hudobníci, ktorí sú od narodenia nevidiaci. Huslista Viktor Knap navštevuje okrem základnej školy aj Konzervatórium v Bratislave, triedu nadaných žiakov. Klavirista Viktor Radošovský je integrovaný do bežnej základnej školy. Obidvaja predviedli skvelé výkony. Huslistu Viktora Knapa sprevádzala na klavíri pedagogička hudby Kateryna Tobiiash. Záverečná skladba Tichá noc zaznela v podaní Viktora Knapa, ktorý zahral na husliach a zároveň bola krásnou bodkou za koncertom.