FC Spartak Trnava

11.08.2021

Prázdninový Superklub Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave mal dnes zaujímavé pokračovanie, tentokrát mimo našej budovy. Deti v sprievode svojich rodičov navštívili Štadión Antona Malatinského v Trnave. Prehliadkou jeho útrob nás sprevádzal pracovník FC Spartak Trnava pán Pavol Bielik, ktorý nám veľmi ochotne poukazoval a popísal jednotlivé miestnosti štadióna. Postupne si zúčastnení prešli regeneračnou miestnosťou hráčov, kabínou FC Spartak Trnava, VIP miestnosťou či priestorom, kde sa nachádza Sieň slávy klubu. Najviac samozrejme deti a tiež dospelých zaujali tribúny a pohľad z hracej plochy. Prehliadka bola výborná a veríme, že rovnako výborná bude aj nálada našich hráčov po návrate z Izraela, kde ich čaká už zajtra pohárový zápas.