Konferencia Krajskej pobočky Spolku slovenských knihovníkov a knižníc Trnava

Knihovníci

Knihnovníci - členovia SSKK sa zišli 7. decembra 2018 v ZsM v Trnave na výročnej konferencii. Hodnotili uplynulé štvoročné obdobie, rozlúčili sa s doterajšou predseníčkou krajskej pobočky Mgr. Líviou Kolekovou, ktorá sa rozhodla uvoľniť miesto vo funkcii predsedníčky, vypočuli si informácie Ing. Silvii Stasselovej predsedníčky SSKK, zvolili si nový výbor, ktorý povedie pobočku v nasledujúcich štyroch rokoch a ocenili knihovníkov za mimoriadne zásluhy o rozvoj knižníc v mieste svojho pôsobenia - Alžbeta Móroczová - Obecná knižnica Trhová Hradská, Juliana Michalicová - MsK Skalica, Ján Sirota - Obecná knižnica Chtelnica, Alena Beňová - Knižnica JF v Trnave, Ľubica Kosoňová - UK TU.