Mama klub - O troch prasiatkach

12.07.2022

Počas letných prázdnin sme nevynechali naše pravidelné klubové stretnutie mamičiek a ich detičiek a opäť sme sa spoločne stretli 12. júla v našej herni. Tentoraz pri divadelnom predstavení so statickým ilustrovaným príbehom. Krochkanie prasiatok, zavýjanie zlého vlka a klopanie na domčeky sa rozliehalo z úst dlhoročnej členky súboru Divadla Jána Palárika v Trnave Niny Kočanovej. Nechýbali však aj detské hlasy, ktoré zvieratká s radosťou napodobňovali. Na záver stretnutia sme si pripomenuli 150. výročie narodenia Ľudmily Podjavorinskej čítaním z knihy ČIN-ČIN.

13. augusta o 10.00 vás pozývame na klubové stretnutie mamičiek a ich detičiek na divadlo s obrázkovým príbehom Vlk a sedem kozliatok.