Môj život s hudbou - Hugo Hulík

V piatok 12. mája sme v hudobnom oddelení Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave privítali talentovaného gitaristu Huga Hulíka, ktorý navštevuje Základnú umeleckú školu M. Schneidera Trnavského v Trnave už dvanásty rok. Na podujatí s názvom Môj život s hudbou Hugo porozprával deťom zo Základnej školy A. Merici v Trnave a zo Základnej školy na Spartakovskej ulici v Trnave o svojich záľubách a o svojej ceste k hre na gitare. Spolu s pedagogičkou Máriou Smažákovou zahrali ako duo 5 skladieb a skladbu Marie Luisy Anido Argentinian Melody hosť zahral ako sólo. Gitarový koncert bol spríjemnením piatkového dopoludnia. Ďakujeme za skvelý umelecký zážitok.