Naposledy plačem

21. novembra 2019 sa čitatelia Knižnice JF v Trnave mohli osobne zoznámiť s autorkou zaujímavých kníh – slovenskou spisovateľkou Zdenkou Wenzlovou Švábekovou. S jej knihami sa zoznámili už skôr. Najskôr vyšla zbierka poézie Roztavené putá, z ktorej sme počuli na stretnutí aj ukážky, neskôr romány Navždy prekliata, Nesmieš povedať a Naposledy plačem. Knihy sú napísané na základe skutočných príbehov, s ktorými sa autorke zdôverili ich protagonisti. Sú plné emócií, čo určite ocení nejeden čitateľ. My sme to postrehli už z ukážky, ktorú autorka vybrala pre prítomných z poslednej knihy Naposledy plačem. Názvy všetkých románov sa začínajú písmenami NP. Tie môžeme očakávať aj na autorkiných knihách v budúcnosti, pretože sú jej originálnou značkou, tak ako príbehy, ktoré niekto z nás naozaj prežil. Celým večerom nás modrátorsky sprevádzal autorkin manažer Julien Dan a pesničkami nám ho spríjemňoval známy spevák Allan Mikušek.