ÔSMACI POČÚVALI ROBA GRIGOROVA

25. septembra 2024 sa dožil známy slovenský spevák a hudobník Robo Grigorov 60 rokov. Pri tejto príležitosti pripravilo hudobné oddelenie knižnice hudobno-slovné pásmo o tomto spevákovi, skladateľovi a producentovi, určené pre 2. stupeň ZŠ a študentov SŠ. Grigorov sa žánrovo presadzoval ako predstaviteľ populárneho prúdu štýlu reggae. Známe sú jeho skladby „Posledný valčík pre Strednú Európu“ , „Edo“, „Po víne“, „Mám tristo mesiacov“ či skladba „Monika“, „Pocta Majakovskému“. 17. októbra si rozprávanie o tomto hudobníkovi a aj jeho skladby vypočuli ôsmaci zo Základnej školy Angely Merici v Trnave.

Ak máte záujem aj vy dozvedieť sa viac o jeho tvorbe aj životnom príbehu, kontaktujte našu pracovníčku: 033/5511590, hudobne_oddelenie@kniznicatrnava.sk