Piknik v záhrade s Dianou Mašlejovou

V poradí ôsmy Prázdninový superklub bol bodkou za júlovou časťou programu týchto letných stretnutí. Piknik v záhrade knižnice dnes prišla spestriť Diana Mašlejová, spisovateľka, literárna publicistka, spoluautorka učebníc slovenského jazyka pre deti ZŠ. Na svojom autorskom konte už má niekoľko krásnych detských kníh. Môžeme spomenúť knihy ako Stratený zajko v Paríži, Stratený zajko na Islande, Kráľovskí agenti, Tajný cirkus a iné. Na dnešnom pikniku si pre deti vybrala úryvok z jej najnovšej knižky Zvieratká z Jakubovho kopca. Nebolo to však len o čítaní, porozprávala napríklad, ako písala svoje prvotiny na písacom stroji svojho starého otca alebo o svojej ceste spisovateľky. Nabudúce sa prehupneme do druhej polovice Prázdninového superklubu. Z každého rožka troška - EKO tvorivá dielňa s Veronikou Sekerovou na vás čaká 1. augusta o 10.00 hod.