Prázdninový superklub 2020: deviate stretnutie

26.08.2020

Prázdninový superklub – 9. stretnutie

26. augusta 2020 sme sa v knižničnej záhrade stretli po deviatykrát, aby sme slávnostne ukončili 28. ročník prázdninových aktivít a odmenili našich najvernejších superklubákov. Hneď v úvode sme si zaspievali so spevákom Bystríkom o veselých zúbkoch. Nechýbala tancovačka a deti sa zapojili do vláčika naprieč záhradou. Po hudobnom hosťovi sme pokračovali rozprávaním, čítaním v slovenčine a v čínštine. Vzácny hosť prekladateľka Chen Liang Podstavek z Taiwanu porozprávala krásnou ľubozvučnou slovenčinou o svojom štúdiu slovenčiny v Pekingu a v Bratislave. Sprevádzal ju pán manžel Marin Podstavek, vedúci zastupiteľského úradu v Taipei a ich dve deti. Dopoludnie nám spríjemnili dievčatá z tanečného štúdia Crazy Family, ktoré k nám chodievali na prázdninové aktivity. Zároveň ako sudičky privítali novú knihu Ja a môj bicykel a tiež prázdninový magazín Kto spozná levíka, rád si s ním potyká. Odmenení superklubáci si obliekli superklubácke tričká a sfúkli 28 sviečok na torte. Odbíjaním dvanástej hodiny sme sa rozlúčili s hosťami, deťmi, rodičmi, starými rodičmi.

Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutia, milí naši návštevníci. Zároveň ďakujeme za dôveru a ochotu privádzať k nám vaše ratolesti a najvzácnejšie poklady!