Prázdninový superklub 2020: piate stretnutie

29.07.2020

Klauni v knižnici!

Prázdninový superklub 2020 – 29. júl

Ďalšie vydanie Prázdninového superklubu sa v stredu dopoludnia v záhrade Knižnice Juraja Fándlyho postaralo o to, že naši malí návštevníci sa spolu s klaunom Buwkom a klaunkou Sniwkou z divadla ZáBaVKa naučili to, čo doteraz veru nevedeli - chodiť na chodúľoch, chodiť po lane, žonglovať či tancovať ako balerína. O zábavu bolo postarané, pretože to vôbec, ale vôbec nie je jednoduché! A na záver prišiel do knižničnej záhrady aj päťhlavý drak. Z detičiek sa však nikto nezľakol, práve naopak. Zabávali sa aj deti, aj ich rodičia.

Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie. 5. augusta o 10.00 hodine nás čaká ďalší lákavý program pod názvom: Hrdinovia - záchranári, to sú naše veľké vzory! Navštívia nás členovia Hasičského a záchranárskeho zboru Trnava.

Stretneme sa v knižničnej záhrade, ak nám nebude počasie priať, tak v herni pre deti. Tešíme sa na vás!