Prázdninový superklub 2023 - Z každého rožka troška 3

Eko tvorivá dielnička s veselou Veronikou Sekerovou otvorila prvý augustový Prázdninový superklub. Bola zameraná naozaj ekologicky, pretože zo starých obalov, ktoré lektorka Veronika nevyhodila do koša, ale priniesla do záhradnej čitárne, podľa jej inštrukcií vyrábali malí superklubáci obaly na zošity, slovníčky či knihy. Obaly prešívala pani lektorka na šijacom stroji, aby pekne držali a vydržali aj cez školský rok. Tešil sa aj budúci prváčik Martinko, ktorý síce ešte nevie, ako to v škole vyzerá, ale obal na zošit si v našej knižnici vyrobil úplne sám. Na záver dostali superklubáci za svoju snahu a ekologický prístup krásne ceny a prísľub, že o dva dni - 3. augusta - ich čaká piknik v knižničnej záhrade so spisovateľkou Svetlanou Majchrákovou. Už teraz sa tešíme!