Prázdninový superklub 2024 - Piknik v záhrade

V znamení dobrej nálady pokračovalo aj dnes tretie stretnutie Prázdninového superklubu v záhrade knižnice. Deti sa stretli v krásnom, slnečnom počasí na piknikových dekách, s osviežujúcou citronádou a v príjemnej atmosfére si zahrali spoločenské hry, nakreslili pastelkami umelecké diela a spoločne sme si prečítali príbeh z krásnej knižky Veľká chutná dážďovka od obľúbenej spisovateľky Kataríny Macurovej. Druhú polovicu stretnutia sa súťažilo v zábavnom hádaní farieb, kde deti vyhrali krásne ceny. Budúci štvrtok 11. júla o 10.00 hod sa stretnú malí programátori pri hravom programovaní robotov Photonov. Všetci ste samozrejme srdečne pozvaní!

Prázdninový superklub 2024 sa uskutočňuje s finančnou podporou Mesto Trnava.