Prázdninový superklub - 4. stretnutie

27.07.2022

27. júla absolvovali prehliadku Západoslovenského múzea v Trnave deti, rodičia aj starí rodičia, ktorí sa rozhodli prísť na ďalšie stretnutie Prázdninového superklubu. Pani sprievodkyňa z múzea superklubákom predstavila nádhernú expozíciu zvierat z našej oblasti, ďalej zaujímavú výstavu tradičného odevu vidieckeho obyvateľstva trnavského regiónu či zbierku keramiky a umeleckohistorických predmetov Štefana Cyrila Parráka. Expozícia hračiek a vecí, s ktorými sa pred desaťročiami hrávali deti bola krásnym vyvrcholením dnešného Prázdninového superklubu. Najbližšie stretnutie sa uskutoční v Pamätnej izbe Mikuláša Schneidera Trnavského v Dome hudby. Tešíme sa na vás o týždeň.