Prázdninový superklub - 9. stretnutie

APAČI A PAPÁČI

Jubilejný 30. ročník Prázdninového superklubu Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave sme ukončili tým najlepším možným spôsobom. Poslednú prázdninovú stredu prišlo rozveseliť detičky na nádvorie Domu hudby Divadlo Žihadlo. Skvelé predstavenie na indiánsku tému APAČI A PAPÁČI, plné vtipných hlášok a spevu, malo u detí veľký úspech. A ako každoročne, aj tentoraz nechýbalo na záver posledného stretnutia oceňovanie najaktívnejších návštevníkov Prázdninového superklubu. Nechýbali diplomy, knižné a vecné ceny a pre všetkých tá najsladšia odmena – tortička. Ďakujeme vám za dôveru počas tohto ročníka a tešíme sa na vás opäť o rok v priestoroch vynovenej knižničnej záhrady.