Prázdninový superklub s Branislavom Jobusom

28.07.2021

Zberný dvor

Dnešné slnečné dopoludnie v rámci Prázdninového superklubu bolo v našej záhrade veľmi veselé. Naše pozvanie totiž prijal mimoriadne obľúbený spisovateľ a hudobník Braňo Jobus, s ktorým nikdy nie je nuda. Naše stretnutie bolo upriamené na tému ekológie a recyklácie, nakoľko knižná tvorba nášho hosťa je v poslednom období zameraná práve na tieto oblasti. A tak sme sa cez ukážky z jeho kníh, ktoré boli dopĺňané jedinečnou hudbou a spevom, dopracovali až ku knihe Zberný dvor, v ktorej odpadky ožívajú. Na záver sme spoločne s deťmi uviedli do života najnovšiu knihu nášho dnešného hosťa, ktorou je Odpadkový fantóm. Tak veríme, že bude prinášať radosť a poučenie.