Radosci a starosci Bapky Blaškovej

25. októbra 2018 o 17.00 hod. čitáreň v Knižnici Juraja Fándlyho v Trnave opäť praskala vo švíkoch. Asi 90 priaznivcov humoru prišlo podporiť trnavskú autorku Janku Blaškovú a privítať jej najnovšiu knihu, ktorá vyšla pod názvom Radosci a starosci Bapky Blaškovej. Zábavné podujatie pripravil a ako moderátor opäť nesklamal Peter Dobák. A výborná bola aj hudba v podaní Pavla Opatovského a Jozefa Laciho Pagáča. Knihu na cestu medzi čitateľov vypravila Daniela Urbanovská a Pavol Tomašovič. Bapka Blašková aj vo svojej poslednej knihe potvrdila, že Trnava a tiež aj trnafčina sú jej srdcovou záležitosťou. Autorka to dokazuje každé dva roky od roku 2012, kedy vyšla jej prvá kniha. A že o ďalšie dva roky sa môžeme tešiť na ďalšiu novinku, to nám sľúbila už teraz. Podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.