Vianočná rozprávka

Vianoce sa nezadržateľne blížia a túto atmosféru cítiť aj v našej knižnici. Oddelenie pre deti si pri tejto príležitosti pozvalo do záhradnej čitárne 13. decembra hercov z NevaDivadla. Pre žiakov zo ZŠ Spartakovská zahrali prestavenie s názvom Vianočná rozprávka alebo Prečo nám Ježiško nosí darčeky. V tejto vianočnej rozprávke s poriadnym snehom a zimou sa prelínajú vtipné dialógy s poučnými. Vystupuje v nej čert, ktorý nikdy nespí a robí samé čertoviny. Nebojácni súrodenci Miško a Jožko si však nenechajú pokaziť Vianoce a pekelníka okabátia, ako sa patrí. A ako sa rozprávka šťastne skončila, tak šťastne a spokojne odchádzali aj deti z tohto vianočného divadelného predstavenia.