Žiť svoj život s vášňou

Vo štvrtok 14. marca sme pozvali na besedu bývalú televíznu moderátorku, političku, bankovú ombudsmanku a v neposlednom rade aj autorku Evu Černú. Prišla do knižnice porozprávať o svojej knihe Žiť svoj život s vášňou. Kniha vznikala na rôznych miestach Európy a autorka ju písala všade, kde našla pokoj, lásku a dokázala nadviazať komunikáciu so svojou dušou. Motivačná kniha predchnutá spiritualitou a vierou v život pohladí, povzbudí, privedie k zamysleniu, no s určitosťou nabáda vrátiť sa k sebe samým, do vnútra, dáva nádej i vieru i dôkazy o tom, že ľudské snaženie má zmysel, lebo verí, že hlavným poslaním človeka je žiť a milovať. Komorné prostredie priam lákalo k diskusii na danú tému.